Home Zamówienia publiczne

Zamówienia publiczne

Rectangle_53

Zamówienia publiczne

Szanowni Państwo,

 

Wszystkie zamówienia o wartości przekraczającej 130 000 zł netto prowadzone są na Platformie Zakupowej Marketplanet.

 

Przeglądanie ogłoszeń możliwe jest po wejściu na stronę: https://ien-gda.ezamawiajacy.pl

 

 Wszystkie dokumenty oraz korespondencja dotycząca postępowań jest publikowana i przekazywana na platformie elektronicznej.

 

Informujemy, że aby wziąć udział w postępowaniach należy być zarejestrowanym użytkownikiem platformy. W tym celu proszę przejść do strony Marketplanet OnePlace (https://oneplace.marketplanet.pl) i rozpocząć proces rejestracji Państwa firmy wybierając przycisk Załóż konto za darmo, znajdujący się w górnym, prawym rogu. Dalej proszę postępować krok po kroku wg. pojawiających się komunikatów.

 

Wykonawca winien założyć konto z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. +48 22 576 87 90 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne wsparcie.

 

Instrukcja dla Wykonawcy dostępna jest: TUTAJ

 

Zamówienia o wartości nieprzekraczającej 130 000 zł netto udzielane będą na podstawie wewnętrznego regulaminu Instytutu Energetyki.

Soda Tworzenie stron www - agencjasoda.pl